Vi finns här för dig

 
 

Kundservice

E-post info@wemake.se
Telefon 040-671 22 00
Postadress Box 9104, 200 39 Malmö
Adress Källvattengatan 5, Malmö

WeMake_Utropstecken.gif
 

Måndag-Torsdag 09.00–16.00
Fredag och dag före helgdag 09.00–15.00
Lunchstängt 12.00–13.00

Vi finns på plats för att ge dig support på telefon eller via e-post. Om du redan är kund ber vi dig ange ditt kundnummer. Om du är ny kund registrera dig här.


WeMake_TeamView.gif

Support direkt på skärmen
Vi använder verktyget Teamviewer när du önskar få support direkt på datorskärmen under ett telefonsamtal. Klicka på länken nedan, kör programmet och tillåt fjärrstyrning.

 

Yvonne Persson

Innesäljare
E-post
yvonne.persson@wemake.se
Telefon 040-671 22 32

Natalia Fannon

Innesäljare
E-post natalia.fannon@wemake.se
Telefon 040-671 22 11

 

 
 
 

LEDNING
 

Nicklas Jungberg

VD
E-post nicklas.jungberg@wemake.se
Telefon 0706-08 88 99

 

Maria Tegman

Vice VD
E-post maria.tegman@wemake.se
Telefon 0705-87 78 50

 

Karin Ekblad

CFO
E-post karin.ekblad@wemake.se
Telefon 0702-12 28 29

 
 
 
 
 
 

 
 

SÄLJ, MARKNAD

Tärje Pennsäter

Försäljningschef
E-post tarje.pennsater@wemake.se
Telefon 040-671 22 38

 

Jesper Kolezar

Marknadsansvarig
E-post jesper.kolezar@wemake.se
Telefon 040-671 22 75

 
 
 

Christopher Robertson

Affärsutvecklare
E-post
christopher.robertson@wemake.se
Telefon 040-671 22 58

 

Sammy Challal

Affärsutvecklare
E-post
sammy.challal@wemake.se
Telefon 040-671 22 37

 

 
 
 

 

LOGISTIK

Lars Lundgren

Logistikchef
E-post
lars.lundgren@wemake.se
Telefon 040-671 22 02

 

David Lundqvist

IT-ansvarig
E-post david.lundqvist@wemake.se
Telefon 040-671 22 73

 

Peter Olofsson

Teamleader Grossist
E-post
peter.olofsson@wemake.se
Telefon 040-671 22 41

 

Patrik Håkansson

Teamleader Lager DVH
E-post
patrik.hakansson@wemake.se
Telefon 040-671 22 41

 

Janet Norrman

Reklamation
E-post janet.norrman@wemake.se
Telefon 040-671 22 44

 
 

 

INKÖP

Miranda Bjuhr

Inköpschef
E-post
miranda.bjuhr@wemake.se
Telefon 040-643 19 16

 

Frida Otterhag

Inköpare
E-post
frida.otterhag@wemake.se
Telefon 040-671 22 33

 

Anna Nilsson

Inköpare
E-post
anna.nilsson@wemake.se
Telefon 040-671 22 76

 
 

 

EKONOMI

Artur Salomonsson

Ekonomiansvarig kundrekonstra
E-post
artur.salomonsson@wemake.se
Telefon 040-671 22 71

 

Simona Gajgau

Ekonomiansvarig leverantörsrekonstra
E-post
simona.gajgau@wemake.se
Telefon 040-671 22 56

 

Här hittar du oss, välkommen!

WeMake, Källvattengatan 5, 213 76 Malmö, Sverige

 
 
 

 
 

Vi söker fler med jävlar-anamma

Vi letar ständigt efter nya kollegor som vill vara med och förändra världen. För att jobba här krävs det lite speciella egenskaper. Vårt företag är byggt på engagemang och passion. Och vi tror på ständig förbättring. Om du brinner för att bryta ny mark och utforska nya vägar, har kunskaper som kan utveckla vår affär, kan kavla upp ärmarna när det behövs och inte är rädd för att ifrågasätta — hör av dig! Vi gillar att bli utmanade.